Obciążenia elektroniczne LD25 i LD35 firmy Ruideng Technologies pozwalają na obciążenie źródła lub akumulatora prądem z płynną regulacją.

Produkty nie posiadają zabezpieczenia przed odwrotną polaryzacją, dlatego niezmiernie ważne jest aby zadbać o prawidłowe podłączenie. W przeciwnym razie urządzenie zostaje trwale uszkodzone.   Poniżej w tabeli prezentujemy parametry obu urządzeń.

Oba urządzenia pozwalają na pomiar sprawności przewodów Micro USB, Typu C, parametrów wyjściowych ładowarki czy testy starzenia się ładowarek. Dodatkowo obciążenie LD35 pozwala na długoterminowe testy rozładowania innych urządzeń. Jak wskazuje nazwa- moc maksymalna obciążenia to odpowiednio 25W lub 35W.
Płynna regulacja prądu dla LD25 mieści się w zakresie od 250 mA do 4.00A. Dla LD35- do 5.00A. Kolejną różnicą jest typ wentylatora- urządzenia posiadają inteligentny czujnik temperatury i aluminiowe wiatraki, jednak LD25 posiada łożysko zwykłe a LD35 hydrauliczne. Ponadto obraca się z dużo wyższą częstotliwością niż w LD25.

Dodaj komentarz