Szukasz uniwersalnego miernika, który sprawdzi się zarówno w pracy, jak i w domowym warsztacie? Mamy dla Ciebie idealną propozycję – miernik UT117C renomowanej firmy UNI-T!

Wysoka rozdzielczość i precyzja

UT117C wyróżnia się wyjątkową dokładnością oraz dużą rozdzielczością. Jego maksymalne wskazania wyświetlacza sięgają imponującej liczby 60000, co pozwala na bardzo precyzyjne pomiary. Dodatkowo, miernik ten oferuje możliwość pomiaru różnych parametrów, takich jak napięcie stałe i zmienne, rezystancja, pojemność oraz częstotliwość.

Bezprzewodowa komunikacja i zapis danych

Jedną z najbardziej innowacyjnych cech miernika UT117C jest wbudowany interfejs Bluetooth, który umożliwia bezprzewodową komunikację z aplikacją mobilną. Dzięki temu, zarejestrowane parametry można łatwo zapisywać w różnych formatach danych, takich jak CSV, JPEG czy PDF. To pozwala na tworzenie szczegółowych raportów z przeprowadzonych pomiarów oraz wygodne dzielenie się nimi z innymi użytkownikami.

Łatwa i wygodna obsługa

UT117C wyposażony jest w wiele dodatkowych funkcji pomiarowych, które zwiększają jego wszechstronność i użyteczność. Funkcje takie jak NCV (bezkontaktowe wykrywanie napięcia), LPF (filtr dolnoprzepustowy) oraz LoZ (niska impedancja wejściowa) zapewniają dokładniejsze pomiary, eliminując potencjalne zakłócenia i błędy odczytu.

Dzięki możliwości zmiany zakresu pomiarowego w sposób ręczny lub automatyczny, użytkowanie miernika UT117C staje się intuicyjne i wygodne. Dodatkowo, jego niewielkie wymiary, lekka konstrukcja oraz silny magnes pozwalają na łatwe umieszczenie go na elementach metalowych, co sprawia, że jest on idealnym narzędziem do pracy w różnych warunkach.

Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej możliwości, możesz rozszerzyć funkcjonalność miernika o przystawkę cęgową UT-CS06A

Przystawka ta pozwala na pomiar prądu zmiennego AC do 400A bez konieczności rozłączania obwodu. To idealne rozwiązanie do serwisowania urządzeń elektrycznych i elektronicznych.