Ze względu na coraz większe zainteresowanie, ze strony klientów produktami Hantek, została utworzona nowa strona zakupowa HANTEK.PL. Poświęcona jest ona produktami tej firmy. Sukcesywnie będą pojawiać się tam produkty wprowadzane do naszej oferty, nowości jak i pozostały asortyment.

Firma Hantek to coraz bardziej rozpoznawalna marka wśród elektroników hobbystów, amatorów jak i profesjonalistów. Główny asortyment stanowią oscyloskopy stacjonarne. Oprócz tego Hantek to producent: zasilaczy, kalibratorów, mierników laboratoryjnych, sond pomiarowych, oscyloskopów do motoryzacji oraz pod USB.

Oprócz zakupów zachęcamy do skorzystania z usług naszego serwisu. Jesteśmy w stałym kontakcie z producentem, dzięki czemu możemy w szybki i sposób usunąć usterką w ramach gwarancji, jak i pogwarancyjnie.

Zachęcamy do zakupów bezpośrednio ze strony Hantek.pl. Dzięki bezpośredniej współpracy możemy zaproponować Państwu najkorzystniejszą ofertę cenową produktów HANTEK.

Zapraszamy do kontaktu na biuro@hantek.pl w sprawach zakupów. serwis.hantek@gmail.com w sprawach napraw, serwisu gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego.

LINK: HANTEK.PL

Ikona Strzałki Do Góry, Strzała, Tło, Czarny PNG i wektor do pobrania za  darmo