W ofercie naszego sklepu gotronik.pl znajduje się wiele produktów firmy Uni-T. Jednym z nich jest UT334A, czyli licznik Geigera. to kompaktowy detektor używany do monitorowania promieni beta(β), gamma(γ) i rentgenowskich.

Urządzenie jest bardzo czułe i dokładne. Wydajny mikroprocesor i kolorowy ekran TFT 2.0 zapewniają wygodną obsługę. Urządzenie wyposażone jest w sygnalizację dźwiękową i wizualną. Można ustawić wartości progowe sygnalizacji, po osiągnięciu wartości progowych miernik uruchomi alarm. 

UT334A nadaje się do stosowania w przedsiębiorstwach zajmujących się przetwarzaniem promieniowania, profilaktyce zdrowia i epidemii, radioterapii, laboratorium nuklearnym, kontroli materiałów budowlanych, petrochemii, badaniach geologicznych, produkcji złomu stalowego, przemysłowych badaniach nieniszczących i innych środowiskach, w których występuje promieniowanie jonizujące , monitorowania dawki promieniowania i ochrony ludzi. Produkt może być stosowany również przez amatorów oraz osoby fizyczne do samokontroli. Produkt sprzedawany bez wzorcowania. 

.
.

Gdzie kupić?

GOTRONIK.pl – UT334 Licznik Geigera