Obudowa do testera elementów RLC

Obudowa do testera elementów RLC

Przygotowaliśmy instrukcję montażu obudowy BTE-485 przeznaczonej do testera elementów RLC LCR-T4 M328 o numerze katalogowym BTE-056

Obudowa składa się z 6 elementów wykonanych z półprzeźroczystego akrylu. Na panelu przednim wycięto otwór na wyświetlacz LCD, przycisk TEST, oraz podstawkę ZIF-16 pin. W środku obudowy przewidziano miejsce na koszyk na baterie (nie został zawarty w zestawie) lub na samą baterię zasilającą 9V 6F22

Parametry samego testera opisywaliśmy przy okazji porównania go do innego testera. Nie będziemy ich powtarzać, zapraszamy do zapoznania się z nim TUTAJ.

Obudowa do kupienia w naszym sklepie internetowym GOTRONIK.PL pod symbolem: BTE-485. Natomiast sam moduł testera do kupienia pod symbolem BTE-056.

Prace zaczniemy od ściągnięcie papieru ochronnego z każdego elementu i rozłożenia elementów obudowy na stole. Na grafice nadaliśmy każdemu elementowi numer, któremu należy się przyjrzeć (będziemy się do nich później odwoływać).

Elementy obudowy

Elementy obudowy

KROK 1 

Weź element numer 1 i ułóż równo z otworami plastikowe dystanse. Teraz przykręć za pomocą śrub i nakrętek tester do elementu numer 1.

Krok 1

Krok 1

KROK 2

Umieść w panelu tylnym elementy numer 2 i 3. Przygotuj elementy numer 4 i 5.

Krok 2

Krok 2

KROK 3

Dołóż dwa elementy przygotowane w poprzednim kroku i przygotuj ostatni element obudowy (numer 6).

Krok 3

Krok 3

KROK 4

Dopasuj ostatni element obudowy i skręć ją na koniec.

Krok 4

Krok 4

3 Odpowiedzi na Obudowa do testera elementów RLC LCR-T4 M328

Dodaj komentarz